WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE WYSYŁKA 24H ZWROT DO 14 DNI
608 921 166 sklep@imotoparts.pl
ponad 2 000 000 części nowych ponad 200 000 części używanych

Koła i opony samochodowe

Nie znalazłeś jeszcze opon, które spełniałyby wszystkie Twoje oczekiwania? Czas goni, bo zima/lato już za pasem? Nie martw się, znalazłeś  się w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze.
Posiadamy wiele kompletów opon, z których z pewnością wybierzesz idealne dla siebie. Mamy dla Ciebie zarówno opony letnie, jak i zimowe. Znajdziesz również te całoroczne. Rozmiary już od 12, aż do 24 cali.
To, co wyróżnia na spośród innych sklepów motoryzacyjnych, to fakt, że w najciemniejszy zakątek Polski nasze produkty docierają w ciągu 24 godzin po zaksięgowaniu wpłaty.
Każdy klient traktowany jest indywidualnie. Pozwala nam to budować jego zaufanie, które owocuje powrotem po kolejne części samochodowe. Bo po co szukać innych, kiedy macie nas - odpowiedzialnych, doświadczonych i sympatycznych ludzi, dla których liczy się zadowolenie klienta.
Opony samochodowe dostępne w naszej ofercie zostały sprowadzone od najlepszych producentów. Macie zatem pewność, że posłużą Wam kilka sezonów. W samochodzie będziecie czuć się bezpiecznie, a jazda stanie się jeszcze większą przyjemnością, niezależnie od tego, czy będzie to lato, czy zima.
Zapoznaj się z naszą wyszukiwarką, która pomoże Ci w odnalezieniu opon najlepszych dla Twojego samochodu. Dzięki niej jesteś w stanie pogrupować produkty wg rozmiaru, ceny, marki. Możesz również wyszukiwać ich względem modelu auta, które posiadasz. Wystarczy kilka chwil, a opony marzeń mogą być w Twoim posiadaniu.
Jeśli masz wątpliwości - skontaktuj się z nami. Oferujemy opony w cenach, które są korzystne dla każdego kierowcy. Nie oznacza to jednak, że tańsze opony mają gorszą jakość. Wręcz przeciwnie - niska cena gwarantuje Wam wysoką jakość asortymentu.
Rozbudowana oferta asortymentowa sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom praktycznie wszystko. Nie, nie przesadzamy. Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego produktu w naszej wyszukiwarce - skontaktuj się z nami. Na pewno mamy to czego szukasz, tylko nie zdążyliśmy wstawić tego na stronę. A może po prostu ten produkt czekał właśnie na Ciebie? Daj znać - przygotujemy specjalną ofertę!