WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE WYSYŁKA 24H ZWROT DO 14 DNI
608 921 166 sklep@imotoparts.pl
ponad 2 000 000 części nowych ponad 200 000 części używanych

Amortyzatory samochodowe

Amortyzatory samochodowe, to jeden z ważniejszych elementów w każdym samochodzie. Ich podstawową funkcja jest tłumienie drgań i rozproszenie energii powstałej podczas jazdy.
Wspomagają sprężyny przy kole, dzięki czemu to nie odrywa się od drogi podczas jazdy. Dzięki temu kierowca ma pewność, że jego podróż będzie przebiegała bez zakłóceń. Amortyzator pozwala bowiem pewniej kierować pojazdem oraz w przypadku zajścia takiej konieczności - bezpiecznie zahamować.
W naszej ofercie posiadamy amortyzatory samochodowe wiodących producentów, które spełniają wszelkie normy. Produkty te są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję producenta. Klient ma pewność, że otrzymuje sprawny produkt najwyższej jakości.
Zarówno dla nas, jak i naszych klientów najważniejsze jest bezpieczeństwo jazdy. Dlatego też zawsze zachęcamy do sprawdzania stanu amortyzatorów w autoryzowanych serwisach samochodowych, zapoznania się z nasza ofertą i doboru produktów, które będą gwarantowały komfortową jazdę przez długi czas.
Amortyzatory samochodowe, które posiadamy w naszym asortymencie pozwalają na dopasowanie ich do każdego rodzaju samochodu. Staramy się, aby żadna marka nie pozostała bez możliwości wymiany tej części. Jeśli masz wątpliwości, który amortyzator wybrać - skontaktuj się z nami, pomożemy. Wyszukamy produkt, które w 100% spełni Twoje oczekiwania, zapewniając dodatkowo tysiące kilometrów bezawaryjnej jazdy.
Aby amortyzatory działały sprawnie, należy wymienić również pozostałe części z nimi współpracujące, takie jak np.  odboje amortyzatorów. Nie martwcie - te części także posiadamy w naszych magazynowych zasobach. Zapytaj o nie - odpowiemy najszybciej, jak będzie to możliwe. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do właścicieli warsztatów samochodowych, ale również do klientów indywidualnych. Zachęcamy do przejrzenia oferty. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania - służymy pomocą. Naszą dewizą jest bowiem uczynić klienta, nawet tego wymagającego, szczęśliwym i zadowolonym. Mamy już rzesze fanów - zostań kolejnym!