WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE WYSYŁKA 24H ZWROT DO 14 DNI
608 921 166 sklep@imotoparts.pl
ponad 2 000 000 części nowych ponad 200 000 części używanych

Układ hamulcowy – Klocki hamulcowe – Tarcze hamulcowe

Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom, iMotoParts współpracuje z czołowymi producentami części zamiennych, którzy wypuszczają na światowy i polski rynek najlepsze części zamienne. Dzięki temu w naszej ofercie znajdziecie klocki hamulcowe i tarcze hamulcowe najwyższej jakości, dające Wam pewność bezpiecznej jazdy.
Prezentowany tutaj asortyment został wykonany z należytą starannością. Spełnia wszelkie normy produkcyjne obowiązujące nie tylko w Europie, ale również na całym świecie. Dzięki owocnej współpracy z najlepszymi producentami, nasi klienci otrzymują najnowsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie hamulców. Przykładamy do tego ogromną wagę, bo tylko zadowolenie klienta i jego powrót po nasze części w przyszłości jest dla nas największą nagrodą.
Proponowane przez nas rozwiązania pozwalają na bezpieczną jazdę pasażerów. Klocki i tarcze hamulcowe, które oferujemy dają maksimum wydajności układu hamowania. Nasi klienci, którzy raz kupili u nas wspomniane produkty, wracają po nie regularnie. Niezwykle nas to cieszy, ponieważ wiemy, że nasza praca nie idzie na marne.
Wychodząc naprzeciw zapytaniom klientów, systematycznie rozwijamy ofertę o nowe zestawy hamulcowe, dedykowany określonym modelom samochodów. Jeśli zatem okaże się, że nie możecie Państwo odnaleźć określonego zestawu, zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy dla Państwa specjalną ofertę. Tarcze hamulcowe posiadają wszelkie atesty i gwarancje producenta, dzięki czemu klient ma pewność, że są nowe i w 100% sprawne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą Państwu dobrać odpowiednie elementy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji online, jednak jeśli zajdzie taka potrzeba - zapraszamy do naszej siedziby.
Sklep online daje Państwu możliwość zamówienia części bez wychodzenia z domu. Wysyłkę realizujemy od poniedziałku do piątku. Jesteśmy w stanie przesłać zamówioną część w ciągu 24 godzin od opłacenia zamówienia.
Złóż zamówienie i ciesz się nowym układem hamulcowym w kilka dni. Nie wiesz czegoś? Po prostu zapytaj.