WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE WYSYŁKA 24H ZWROT DO 14 DNI
608 921 166 sklep@imotoparts.pl
ponad 2 000 000 części nowych ponad 200 000 części używanych

Używane części samochodowe

Wyszukaj części używane dla Twojego samochodu:

Poszukujesz części do swojego samochodu? Nie musi to być nowa część sprowadzona prosto od producenta. Może być używana, ważne, żeby była sprawna? Doskonale trafiłeś. Poza elementami nowymi oferujemy również używane części samochodowe, które są w pełni sprawne, a dodatkowo tańsze, niż nowe.
Każda oferowana przez nas część została skontrolowana pod względem sprawności. Dbamy bowiem o to, aby nasz klient był w 100% usatysfakcjonowany i miał pewność, że produkt, którego poszukuje posłużył mu jeszcze długi czas.
Używane części wymontowywane są z samochodów powypadkowych lub takich, w których zużył się jeden z układów. Pozostałe części są zatem dobre do użytku. Z racji tego, że są używane ich cena jest relatywnie niższa, co cieszy wielu naszych klientów.
Zanim jednak używana część trafi na naszą stronę internetową, jako produkt do sprzedaży, zaprzyjaźnieni mechanicy dokładnie sprawdzają jej stan techniczny.. Jeśli jest sprawna, czyszczą ją odpowiednio i oddają w nasze ręce, a my przekazujemy ją zadowolonemu klientowi.
Oferujemy Państwu sprzedaż wysyłkową. Zamówiony produkt może do Was trafić nawet w ciągu 24 godzin od opłacenia złożonego zapotrzebowania. Jeśli jednak macie życzenie odwiedzić nas w naszej siedzibie - zapraszamy! Nasi konsultanci z przyjemnością przedstawią naszą ofertę, doradzą, która część będzie dla Państwa najodpowiedniejsza. Ich doświadczenie pozwoli Państwu dokonać udanego zakupu.
Jeśli macie pytania - zachęcamy do kontaktu. Chętnie udzielimy niezbędnych rad. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że zadowolony klient to taki, który otrzyma rzetelne informacje na temat produktu, którego potrzebuje, a który znalazł w naszej ofercie. Nie zwlekaj zatem, wypełnij formularz kontaktowy. Odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie.
Oferowane części pasują do większości samochodów poruszających się po polskich i zagranicznych drogach, w tym takich, które są rzadkością. To jest to, co wyróżnia nas spośród innych sklepów. Oferta skierowana jest zarówno do warsztatów samochodowych, jak i klientów indywidualnych, którzy na własną rękę szukają części zamiennych.